Hluboká práce

Nechci znít nábožensky, marketingově, ani nijak jinak. Tato kniha mi změnila život. Opravdu. Kdyby nebylo této knihy, nenapsala bych celou část webu o knihách v jeden den. Kdyby nebylo této knihy nedodělala bych přípravu na další ISTQB zkoušku, kdyby nebylo této knihy,….
Přemýšlela jsem co o této knize napíšu, abych dostatečně vyjádřila, jak moc mi otevřela oči. Mám pocit jako bych „hacknula“ sama sebe a svoje fungování.
Poslední roky jsem zápasila s pocitem, že „stárnu“, že nejsem dost efektivní. S láskou jsem vzpomínala na studijní léta, kdy jsem dokázala zasednout ke stolu a hodiny se nerušeně soustředit, být produktivní a mít za sebou výsledky. Často jsem si připomínala dobu, kdy jsem se dostávala do testingu a dokázala jsem číst knihu, vnímat ji, udělat si zápisky a naučit se o čem byla.
Mám v hlavě tolik nápadů, ale „neuměla“ jsem je proměnit ve skutečnost. Připadalo mi jako bych zapomněla jak hluboce a soustředěně pracovat – bylo to frustrující. Poslední roky bych popsala jako „plácání do vody“ jen se tak o něco otřít, ale nedotáhnout do konce.
Analyzovala jsem lidi kolem sebe, jejich zvyky, návyky, režim, mindset.
Neměla jsem od knihy Hluboká práce očekávání. Změnila mě.
Přijdu si jako superhrdina 😀
Teď vážně – pokud se chcete hluboce soustředit, být produktivní a měnit sny ve skutečnost, zkuste si přečíst / poslechnout alespoň úryvek z knihy.

Kompletní popis knihy Databáze knih

Audiokniha na Audiolibrix

Hluboká práce

Kniha na portálu Martinus

You May Also Like

About the Author: Sandra Atiová